KONST / Litografier / Färglitografi 8124195
nr 812 4195
Färglitografi
Signerad 7/20, Doina Enos, 42x42
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 mars 2013
kl 18:48:27
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr
400 kr